Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇEŞMEDEN SU AKMASI

25.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fb4986
Ben köyden birine yardıma orada su yolu vardı tarla içinde ben temizliyorum sonra beyaz güvercin görüyorum hafif siyahları var abiye diyorum silah olsaydı vururdum o da var diyor biz kuşa nişan almıyoruz ağaca nişan alıp ateş ediyoruz ama ağaçta alüminyum demir var delinmiyor sonra aluminyumu elle açıyoruz et felan çıkıyor yan tarafta da çeşme var ama 3 farklı yere su akıyor hepside bulanık temiz yok sonra ben suyun çıktığı yere gidiyorum biraz baktıktan sonra su biraz berrak akıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Güzel haberler alacaksınız ama siz bunların kıymetini bilemeyebilirsiniz. Oysa ki el atsanız, karşılık verseniz, iyi şeylere kavuşacaksınız. Çeşmeler, sabırlı olmanızı, kimseye zarar vermeden beklemeniz gerektiğini söylüyor. Bunu yaparsanız kısa zamanda çok bereketli şeyler elde edeceksiniz, sıkıntılardan kısmetler doğacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA