Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇEŞMEDEN ÇAMURLU SU AKMASI

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ignited
Ben şimdi eski mezun olduğum lisenin yemekhanesindeyim su içmek istiyorum ama bardaklar kullanılmış ve bende yıkamak istiyorum daha sonra su içeceğim, hemen yakındaki çeşmeye gidiyorum bardağı yıkamak için ama musluktan çamurlu yani böyle kahverengi su akıyor ben şaşırıyorum neden böyle falan üzerimde de beyaz bir gömlek var, sonra gömleğimin kolları falan kirleniyor çamur oluyor. Hatırladıklarım bu kadar sonra su içtiğimi hatırlamıyorum ondan sonra uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ya da gelirinizle ilgili sorunlar var. Önce şartlar bozulacak sonra da ele geçen parada sıkıntı başlayacak. Belki de şu anda böyle bir durumun içindesinizdir. Dikkat edin, bu sorunlar nedeniyle işinizden olabilirsiniz ya da bir süre işsiz kalabilirsiniz. Ya da kariyerinizde çok zor atlatılacak sıkıntılara maruz kalabilirsiniz. En doğrusu olayı farkettiğinizden anda sorundan uzaklaşmaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA