Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CESEDİ YEMEK

08.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen burhan
Rüyamda Hz.Süleyman'ın mezarını dışı ahşap kapakla kapalı gördüm.Mezarın başındaki siyahlar giyinmiş bir Yahudi,kapağı kaldırıp cesedi yemeğe başladı.Bir yandan eşeleyip bir yandan hızlı hızlı yiyordu.Amacı mezarın altındaki büyük kitabına ulaşmaktı.O esnada dişlerime yapışmış siyah iğrenç birşey olduğunu farkettim ve çıkarıp attım.Ardından mezarın kapağı kalktı ve etraf aydınlandı.İkramların, lokumların olduğu bir ortam oluştu.Bir garson Türk kahvesi ikram ederken ben de istedim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir dine mensup insanların kutsal kitabın emirleri nedeniyle birbirlerine düşmesi söz konusu olacak. İlginç bir rüya. Başka bir açıdan Hz. Süleyman barışı temsil eder. Yahudileirn kitabın emirlerine dayanarak barışı yok etmeye çalışmalarını da simgeleyebilir. Bu rüya yakında bu kıyımın sona ereceğini söylüyor. Siz belki de barışın yok edilmesi nedeniyle içinizde çok kin ve nefret büyüttünüz. Yakında onları da içinizden atacaksınız. Barış yeniden dünyaya ya da bir bölgeye hakim olacak. Ve siz bu keyifli sürecin tadını çıkartacaklardan birisiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA