Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CENNETTEN GELENLERİ GÖRMEK

10.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı(bölüm1)
Siyahlı bir adam beliriyor ruh gibi uzun siyah biri. Ona sarılıyorum cennetten geldin mis gibi çim kokuyorsun cennetin kokusu bu diyorum. Yürüyoruz koluna giriyorum onun.anneanneme gidiyoruz. İçeri girip ayakkabımı ayakkabılığa koyuyorum. Ev kalabalık.Anneannemden iki tane var biri mavi bir şey giymiş çocuğa benzetiyorum onu.Diğer anneannemin yanında oturuyorum ona sevindin di mi salonda oturunca diyorum ilk gördüğüm anneannem için. O da evet diyor.Anneannem yatalak oturamaz. Ev anneannemin eski evi içerisi aydınlık gün ışığıyla.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneannenizin ruhu sıkıntıda. O artık burada olmak istemiyor. Bir yanı, çocuk olan yanı yani ruhu özgürleşmek istiyor. Cennetten onu almaya gelmiş rehberler. O rehberi tanıyorsunuz, muhtemelen önceki yaşamlarınızda sizin yanınızdaydı. Anneanneniz onunla gidecek, ruhu kıpır kıpır, heyecanlı, seviniyor gideceği için. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA