Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CENNETİ GÖRMEK

11.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ali
Bir kişi binadan demirleri kırarak aşağı düştü onu takip etmeye devam ettik sonra demir kapıları kırıp bir yeri açtı orası cenneti her yer aydınlık,yeşillik,ağaçlar,dibi görünen tertemiz deniz veye göl mükemmeldi .bir yerde yağmur yağıyor tabeledada arapça ,türkçe yazıyordu.Sonra yanımda annem,babam ve 2-3 akrabamda var.ben göle doğru koştum oraya girecektim babam dedi tanımıyoruz buraları girme dedi bende girmedim mutlu ve heyacanlıyım ordan geçen biriyle selamlaştıktan sonra çıktık ve uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya inançlarınızla ilgili bir bilinçaltı rüyası. Cennetin zorlukların aşılarak gidilecek bir yer olduğunu düşünüyorsunuz, belki de kendini feda etmekle ilgilidir. Arapça ve türkçe yazılar cennetin sadece müslümanlara açık olduğuna inandığınızın işareti. Oysa ki evren bir din için dönmüyor. Cennet de bir mekan olmaktan çok bir hal'dir. Bu hal içinde olmak insanın kendi özüne aykırı davranmaması ile mümkündür. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA