Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CENNETE GİTMEK

19.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esmer Kız
Sinema salonu gibi yerde herkesi toplamislar bir kadın bizim cennete mi cehenneme mi gideceğimizi haber veriyor ikisinin yanında da ışıklar var cennet mavi cehennem kırmızı.Bana cennet diyor ben çok seviniyorum bana son zamanlarda sadece 1 namaz kıldığımı söylüyor başka kadın bende bundan önce kildiklarim ne oldu diyo sonra diğer kadın bana 1 namazın var ama cennete git diyo.sonra namaz kıl birdahaki sefere cennete girmezsin diyo tamam diyom.Kuzenime cehennem diyo aileden sekiz kişi cehennemlik
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnanaçlarınızla kendinizi yargılıyorsunuz. Bu rüyalar sizin bilinçaltınızın ürünleri. Size öğretilenler nedeniyle aklınızı bunlara takmış olmalısınız. Diğer rüyanızda benzer semboller taşıyor. Bu dünyanın keyfini çıkartmaya bakın, yaşadığınız her güne şükredin, insanları sevin ve ayrım yapmayın. Cennetin kapılarını bunlar açacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA