Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CENAZE TÖRENİ GÖRMEK

30.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen demet
Merhaba ben rüyamda bizim yan komşuların deposuna bisiklet gelmiş sarı kırmızı bende obisikletin yanında helva ceviz ve tatı aldım komşuya babam eve gelince öder dedim sonra anneme söyleme bana kızmasın hayatımda bisiklet kulanmayı ilk defe öğrenmeye çalıştım ve zorda olsa başardım sonra ailemizle birlikte cenaze törenine katıldık sonra bizim evde bir düğün vardı gelen misafirlerin çoğu kırmızı başörtü takmıştı sonra yola çıktık yola kız bebeği gördüm ve onukucağıma aldım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendi hayatınızı kendiniz düzene koymak ve bağımsız olmak istiyorsunuz. Aslında bunu yapabilecek yeteneğiniz var ama sanırım henüz erken. Rüyalarınız daldan dala atlıyor. Cenaze eskiye dönük bir konu nedeniyle ailenizde istediğiniz bazı şeylerin gerçekleşeceğini anlatıyor. Ön plana çıkacağınız gelişmeler olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA