Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CENAZE GÖRMEK

25.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Seyma
Ananemi olmus olarak gordum.kalabalık vardi.tabutu arabanin arkasina koyduk.babamla yanyana yuruyoruz.biara tabutun yanina da oturdum.sonra babam yanimda yürürken babamin tabutun icinde oldugu soyledi.oyle denince aglayip bagirmaya basladim.hamitler mezarligina babam hala yanimda yururken gidip tabutu gomuyoruz o esnada uyandim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok ağladıysanız rüyayı sadece ağlamka için görmüş olabilirsiniz. Bu durumda arama bölümüne "ağlamak" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim ve elbette ki o zaman rüya yorumumu dikkate almayınız. Bu rüya bir soruna işaret ediyor ama annenizle ilgili değil. Gerçekten de bir cenaze olabilir ve annenizin ailesinden biri ya da "anne" sıfatına uygun biri vefat edebilir. Kişilerin en yakınlarına asla böyle direk olarak ölüm bilgisi verilmez, merka etmeyin annenize bir şey olmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA