Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CENAZE ARABASINI İTMEK

04.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gkn
Sayın kahin rüyamda hafif yokuş bi alanda üzerinde tabut olan bi cenaze aracını arkadan itmeye çalışıyorum fakat araç gitmiyor gitsede dönüp dönüp başlangıç noktasına geliyor en sonunda araç tam rampayı çıkıyor derken üstündeki tabut yere düşüyor yerde bi iki takla attıktan sonra üzerindeki örtü yarıya kadar sıyrılıp tabut kendi kendine açılıyor ve içindeki kefende açılıp hiç tanımadığım uzun siyah saçlı kadın kollarını açıp beni çağıryo bişeyler anlatmaya çalışıyo arkasından tekbir duyuyorm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eskiye gömmeye çalıştığınız bir şey, belki de bir gönül meselesi bir türlü hayatınızdan çıkmıyor. Ya siz unutmayı başaramıyorsunuz ya da koşullar durmadan size hatırlatıyor. Bu işin çok zorladığı anlaşılıyor. Bu bir kısır döngü haline gelmiş. Bence hayatınızdan itmek yerine kabullenip affetmek daha kolay unutmanızı sağlayabilir. Kefenli kadın sadece bir sembol elbette. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA