Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CEKETİN DAR GELMESİ

21.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cam silmek
Ben doğup büyüdüm evdeyim. o deönedeki odamdayım ve odanın camlarını temizliyorum. elimde bir bez camları siliyorum. o esnada eşim odanın önündeki balkonda ve balkonu süpürüyor. balkonu süpürürken benim ceketimi giymiş ama o ceket ona çok dar olmuş ve kollarının yarısı dışarıda. biz bu temizliği yaparken oğlum bahçede uzmış otların içerisinde yalın ayak bahçede oynuyor. ben tüm bunları çocukluğumun geçtiği evdeki odamın camından can silerken görüyorum. bahçe bakımsız görünüyor, mevsim sonbahar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ceketin dar gelmesi.. Eşiniz sizin seçtiğiniz hayatı yaşıyor ama aslında çok da mutlu değil. Başkalarına belki belli etmemeye çalışıyor. Siz, başkalarına karşı şeffaf bir hayat sergilemek ve mutlu olduğunuzu belli etmek istiyorsunuz. Sizin seçimlerinizden en iyi etkilenen ise oğlunuz. Biraz kırıklık olabilir eşinizle aranızda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA