Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CEKET GİYMEK

14.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı
Rüyamda Bülent Ersoy'u gördüm. Gerçekte bir sempatim yok.Bana lacivert deri ve boyun kısmında krem rengi kürkü olan bir ceket veriyor.Ben bunu giyip nasıl dışarı çıkarım kışlık bir şey bu diyorum kürkünden dolayı.Rüyamda mevsim yaz gibi. Giymeni biri söyledi diyor tamam diyorum.Dışarı çıkmak için hazırlanıyorum.Gözlerime siyah kalem çekiyorum.Güzel oluyor.Kirpiğime siyah rimel çekiyorum. Kirpiğim aşağıya doğru uzuyor ve sanki bir eteğin püskülleri gibi gözüküyor... Bir bayan daha var öyle olan.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Popüler biri sizin toplumsal statünüzü yükseltecek. Sanki bunu yapmak için görevlendirilmiş gibi. Biz hepimiz dünyaya bazı görevlerle indiriliriz ama bunların neler olduğunu bilmeyiz. Sizin yanınızdaki kişi de bu şekilde görevlendirilmiş biri. Lacivert renk bu konunun sizin geleceğinizle ilgili olacağını söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA