Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÇEK ALMAK

27.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gül yaz
Mrb rüyamda bir bayanın elinde çek vardı ama tarih bölümü yazılmamış bunu ögrenelim diyoruz çek büyük bir zarfın içine katılıp gönderilecekmiş ama zarfın üstüne ben adımı ve soyadımı yazıyorum yanımdaki bayan bu zarfı derecktim sen niye ismini yazdın diyor sonra başka bir bayanın evine gidiyorum bahçeyi çok guzel yapmışsın degiştirmişsin diyorum tam hatırlamıyorum ama bahçeden gecerken 2 tane at görüyorum yada ona benzer bir hayvan.rüyamda gördügüm kişileri gerçekte tanımıyorum hayırdır inş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tarihini sizinle paylaşmamışlar ama hayatınızla ilgili çok önemli bir gelişmeyi ya da büyük bir teklifi, vaadi temsil ediyor aldığınız çek. Sanki zamanı var ve beklemeniz gerekiyormuş gibi görünüyor. Zaten çek ileri vadeli durumları temsil eder ama çok büyük bir sorun olmazsa bu durumun gerçekleşmesi kesindir. Bahçe de gördüğünüzü sandığınız atlar da ruhunuzun, rüyanın ne anlama geldiğini anladığını gösteriyor. Muradınız var ve buna kavuşacaksınız. Biraz sabır gerekiyor sadece. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA