Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CEBE BİR ŞEY KOYMAK

11.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen merve ay
Patronumu 2kapılı bir tuvalette görüyrm.1. kapıyı acıyorum ve patronum ayakta,pardon deyip kapıyı kptyorum.2.kapıyı actıgmda oğlum patronun yanında aynı şeklde ayakta duruyor,patron kendi cebinden avucu kapalı halde oğlumun cebne bişey koyuyor.ne oldugunu göremyrm. işte baska bölüme gidiyorum.usta işten kovuldun hbrin yokmu diyor. işte bana ait kilitleri kırılmış,kıyafetler yere saçılmış 2 dolap var.onları toplayıp kilitlri tamir ettim.patron bana seni işten yanlışlıkla çıkardılar deglmi diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Patronunuz ve oğlu bazı sorunlar yaşıyorlar. Babası oğluna iş ya da para temin etmek için zorlanıyor olabilir. Her ne oluyorsa bu durumun size yansıyacağı kesin. Sır olarak sakladığınız bazı şeyler varsa ne yazık ki ortaya dökülecek. Patronunuz size başka diğerlerine başka konuşuyor sanırım. Haklarınızı elde etmede zorlanabilirsiniz. Bu rüya bir uyarı, kendinizi korumaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA