Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÇAY İÇMEK

26.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen toprak97
Rüyam garipti gece 1 bitane zafer adın da erkek arkadaşım üzülmüş beni dışarı çağırdı. Bi yerde oturduk çay içtik sonra zafer lavaboya diye gitti gelmedi en sonunda görevliye söyledim arka kapıdan kaçtı dedi anlamadım. Sonra dışarı çıktım birden bütün her yerde elektrik gitti. Nedense üstümdede etek vardı topuklu ayakkabı. İki erkek kovalamaya başladı yüzleri belirsiz bi eve girdim 5 kız gel saklan burası güvenli dediler. Hepimiz ağlıyoduk en son biri geldi beni dövmeye tecavüz etmeye başladı uy
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınız ya da onun isminin (soyadının da olabilir) sembolize ettiği birinin bir sorununa destek olmaya çalışacaksınız. Arkadaşınızın memleketeni ve işini de düşünün; bilinçaltı çok ilginç bağlantılar yapar. Zafer'i bir bağlantı nedeniyle seçmiş olmalı. Yardım edeceksiniz ancak bu yardım sizin başınıza ummadık işler açacak. Çok dikkat edin, bu bir uyarı rüyası. Bu süreçte hakkınızı gasp etmeye çalışan insanlar hayatınıza girebilir. Karanlık bir süreç yaşayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA