Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇATIŞMA İÇİNDE OLMAK

24.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ismail koçer
Rüyamda askerde ve teröristlerle çatışma halindeyiz ama bir müzakere ortamı var. Sonrasında bir yolunu bulup hatta düşmanla göz göze gelip güvenli tarafa geçiyorum. Gece uyurken iş yerimden arkadaşım dışarıdan ses geliyor diye beni uyandırıyor. Silah varmı diye soruyorum bana bi tane silah veriyor.emniyetini kontrol edip silahı yastığın altına veya içine koyup tekrar uyuyorum. İş yerindeki arkadaşım bana komutanım diye hitap ediyor. Arkasından ezan sesi geliyor arkadaşıma ezan sesinin ne kadar güzel olduğunu söylüyorum oda bana namaz kılmak lazim diyor ve uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili gergin ortamlar olacak. Kendinizi güvenceye almak isteyecek ve bu amaçla önemli bir şeyi hazırda tutacaksınız. Bu günler gelip geçecek merak etmeyin, uzun süremyecek. Siz hem güvenilir biri olduğunuzu kanıtlayacak hem de iyi niyetiniz, inancınız ve azminizle istediğiniz konuma geleceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA