Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇARŞAFTA LEKE GÖRMEK

11.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tatilci Sarı
Otele gitmişiz eşimle Yatacağım yerin örtüsünü kaldırıp bakıyorum beyaz çarşafta sarı uzun bir leke var.Eşim telefon açıp şikayette bulunuyor. O sırada bir de domates şeklinde açık kırmızı bir lekenin daha olduğunu görüyorum otel görevlileri yan odayı temizliyor.Onlardan 2 tane plaj havlusu istiyorum Bembeyaz 2 tane veriyorlar Sonra buzdolabını açıyorum.en üst dondurucu kısmında çeşit çeşit pastalar görüyorum.Yerde çok fazla çörek otu görüyorum dökülmüş.Onları toplamaya çalışıyorum yerlerden Ben çörek otunu süt arttırıcı olarak yemeklere serpiyorum emzirdiğim için
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tatildeyken sorunlu haberler alacaksınız ama fazla önemsememeye çalışacaksınız. Eşiniz olayı büyütüyor siz ise halize şükrediyorsunuz. Genel olarak böylesiniz zaten. İyi de yapacaksınız çünkü aynı süreçte annenizin cephesinden süpriz ve çok güzel haberler alacaksınız. Belki de saklanan bir şey ortaya çıkacak, sevineceksiniz. Çörek otu kısmı sanırım bilinçaltınızla ilgili. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA