Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇARŞAFIN YAĞLI OLMASI

11.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen seyyal
Mrb arkadaşım rüyasında şeker pembesi havlu çarşafın içinde sevdiği erkeğin eşini pembe gecelik içinde karnı burnunda hamile olarak görmüş.sonra arkadaşım o çarşafı torba haline top şekline getirip eline almış sevdiği erkeğin eşi kaçmasın diye çarşafın ağzını sıkı tutmuş.kaçtığını görmemiş.çarşafı yere serip,açmış içinde tavuk kemikleri kemiklerinden sızan yağlar varmış.çarşafı öyle yağlı görünce hıhhh beğenmedim demiş arkadaşım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bayan sevgi dolu biri aslında ama şimdi sevgisi ile ilgili sorunlar yaşıyor. Bu sorunların nedeni arkadaşınız olabilir ya da dolaylı yoldan odur. Arkadaşınız bu kadının hayatından çıkmasını istiyor. Ama bu kadın ve kayınvalidesi evliliği kurtarma peşinde olabilirler. İki kadının birlikte hareketi durumu çözüme kavuşturacak. Çözüm arkadaşınızın hoşuna gitmeyebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA