Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇARŞAF KATLAMAK

04.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İstenmeyen Gelin
Merhaba, bir önceki tabirinizde söyledikleriniz çok çabuk çıktı. Eşimin babası İstanbul'a kızını hastaneye götürmeye geliyor. Eşimin halasının evinde kalacaklarmış. Beni ve çocukları görmek istemiyorlar ben de hiç istemiyorum artık... Rüyamda eşim ayakta babası bir kanepede oturuyor. Ben sarışın ve 17-18 yaşlarındaki bir genç çocuktan elimdeki uzun çarşafı katlamak için yardım istiyorum. Katlıyoruz uclarından tuta tuta,en son yamuk,tuhaf kısmı kalıyor burası böyleymiş zaten yamukmuş diyorum...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yolla ilgili sizi mutlu edecek haberler alacaksınız. Bu sayede sorunlu bir durumu düzene koyacaksınız anlaşılan. Her şeyin dört dörtlük olması beklenemez; bazı şeyler oluştan bozukmuş. Bu şekilde bile eskiye göre iyidir diyeceksiniz. Belki de bu geliş bazı kırgınları gidermeye vesile olacak olaylara gebedir. Beklemek ve görmek lazım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA