Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇANTAYI TAMİR ETMEK

25.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen leyla ecrin
Merhaba rüyamda bir kol çantası var elimde ama hic tarzim degil buyuk kucuk bir valiz gibi nerdeyse yuvarlak biçimli gibiydi fermurani kapatyim dedim fermuar bozulmus tu sonra yaşlı bir adam belirdi canta tamircisiymis ben dedim bu cantanin fermurani yapamasin disleri kirilmis olmaz adam ben yaparim siz birak dedi kendinden cok emindi bende biraktim sonra gelip alrim dedim usta yeni tanidigim bir bayan arkadasin babasiymis gercek hayata oyle bir arkadasim da yok simdiden tsk ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ya da maddi gelirinizle, maddi kısmetlerinizle ilgili bir sorunu bir arkadaşınızın ailesi sayesinde çözeceksiniz. Başka bir yorumla, valize benzediği için konu maddiyatla değilde ruhsal tatminle ilgili olabilir; bu durumda vicdanınızı ve gönlünüzü, bir arkadaşınızın ailesi sayesinde rahatlatacak olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA