Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇANTAYI KAYBETMEK

18.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kıvırcık
Rüyamda eskiden beri dost olduğum arkadaşımla beraber dışarıda geziyoruz birden yağmur yağmaya başlıyo biz bir binaya giriyoruz ama binanın dış kapısında bir sürü hemşir var.Arkadaşım bana dediki bak bunlar sana göre bende bunlara göz attım . hepsi çok çirkin dedim.Sonra ben bir baktım sırtımda ki sırt çantam yok onun için telaşaşlandım ve biz yolda bir yere girdik yiyecek poğoça alıcaktık ama sırtımdaki çantamın olmadıını farkettim alamadım ama arkadaşım bana aldı .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı bir süreç yaşanıyor. Binanın dışındaki "hemşir" ler nedir bilemedim. Hemşire desem; size göre nasıl olacaklar, siz de bir bayansınız. O kısmı atlarsak çantanızı kaybetmenizin işi kaybetmek ya da maddi geliri kaybetmek gibi bir sembolü olabilir. Eski arkadaşınızdan maddi yardım alacaksınız gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA