Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CANSIZ ÖRÜMCEK GÖRMEK

06.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İstenmeyen Gelin
Rüyamda eşimin ablası elinde lacivert bir erkek çorabıyla bizim mutfağa giriyor. Küçük kızıma hediye olarak verecekmiş onu fakat kızımı yakalayamayınca çorabı tekrar çantasına koymuş. Anneme anlatıyorum bunu rüyamda 50 kuruşluk şeyi bir de utanmadan geri almış götürmüş diyorum çorap için. Mutfaktayım boynumda dolaşan ikiz çocuklarım var çıplak... Ve hamileyim küçücük bir karnım var elleyip bakıyorum, kız bebek bekliyormuşum. Yatağımın üzerinde kırmızı renk, iri ve cansız bir örümcek var...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sondan başlayayım; bir maddi sorunu halledeceksiniz ya da maddi bir krizi önleyeceksiniz. Sıkıntılı bir bekleyiş dönemine giriyorsunuz ve yaklaşık bir yıl sürecek. Aslında beklentinin sonunda elde edeceklerinizin güzelliğinden pek emin değilsiniz ama müjdeli haberler sizi bu beklentiye sürükleyecek bir şekilde olacak. Görümceniz aileye sıkıntı veriyor bazen; yine de ona aldırış etmiyorsunuz ya da elinden gelen fazla bir şey, sizi rahatsız edemiyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA