Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CANAVAR GÖRMEK

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen emily
Rüyamda bir erkek arkadaşımın ama öyle meraba meraba dediğim birinin şehri ortasında görüyorum ve bir canavara kafa tuttuğunu onu kızdırarak ondan kaçtığını görüyorum ve onla o anda bende kaçıyorum ve yardım ediyorum o canavarı siyah bir keçi şeklinde gördüm ve kaçarken benim bebek mavisi renginde bir arabam olduğunu ama ona binmediğimi sadece orda onu yeni aldığımı gördüm üstündeymişim gibiydi .orda dururken arkadaşım sanki benmişim gibi ampule tutundu asıldı ve kurtuldu canavardan
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bu arkadaşınızın ya da onun temsil ettiği birinin korkuları ile yüzleşmesi söz konusu ve siz olaylara tanık olacak ve hatta çok şaşıracaksınız. Bu aşamada olayın üzerinize sıçramasından korktuğunuz için bir karar alabilirsiniz. Alacağınız karar, ilginç bir biçimde sizi mutlu biri haline getirecek ileride. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA