Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CAN YELEĞİ GİYMEK

21.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Phoenix
Bütün komşular bizim evde toplanmış, pencereden alt katları izliyoruz. 22. kattayız. Hepimizin üstünde can yeleği gibi şeyler var, bir tehlikedeyiz ama ne olduğunu bilmiyoruz. 22. kattan aşağı indirilmek üzereyiz ancak bir arkadaşım merdivenlerden inerek kaçıyor. Bende onu takip ediyorum. Bu arada kaçan arkadaşıma evimi gezdiriyorum ancak evi beğenmiyorum, mobilyaları yenilemek için karar alıyorum. Aşağı indiğimde uzun zamandır kopuk olduğum başka bir arkadaşıma rastlıyorum. Kötü görünüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ya da hedeflerinizle ilgili sıkıntılı bir süreç yaşanıyor ama siz zarar görmeyeceksiniz. 22 analığın sembolüdür, genelde iki çocuğu olan kadını temsil eder. Ya iki çocuğu olan bir kadının korumasında olacaksınız ya da sizin iki çocuğunuz vardır. Siz bu sıkıntılı süreçte bakış açınızı ya da hayatınızı değiştirmeniz gerektiğini farkedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA