Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇAMURA BATMAK

14.01.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen demir
Mrb arkadaşım rüyasında beni görmüş.gezmek için dışarı çıkacakmışız.asansöre binmişiz.asansörde çok enteresan şeyler olmuş sanki çağ atlamış gibi.sonra iki yol varmış biri uzun biri kestirme.arkadaşım kestirmeden gidelim demiş.gri renkte çamura batmaya başlamış ben eşlik etmemişim.uzun yolu seçmişim.arkadaşım bata çıka yola çıkmış.ben de uzun yolu geçip yanına gelmişim.sonra değişik bir motosiklete binmişiz.motosiklete binerken arkadaşım benim sağ ayağımı simsiyah görmüş.normalde çok beyaz tenliyim çok şaşırmış bu kıza ne oldu diye.ayak baş parmağımla orta parmağım arasında da bi delik varmış kötü görünüyormuş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında rüya yoruma gerek bırakmadan apaçık anlatıyor; arkadaşınız seçimlerinde yanılıyor ve çok acı çekiyor. Siz ise daha doğru kararlar veriyorsunuz çünkü aceleci değilsiniz. Yeni bri karar aşamasında arkadaşınız uyarılmış, karar verirken size danışmasını söyleyin kendisine. Bir maceraya birlikte atılacaksınız, sizin işe yaramaz dostlarınız sizi biraz üzebilirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA