Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇAMURA BATMAK

26.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen huysuz
Arkadaşımla beraber tünel gibi bir yerden geçecekmişis tünelin sonundaki ışık çok yakından görünüyordu arkadaşım buradan yürüyerek geçmemiz gerektiğini söylüyor ama yerler hayvan pisliğimiş sert semin var ama dah sonra burası cıkık ve bataklık bir çamura dönüşüyor çamurun içine ayaklarımız giriyor ben daha sonra buradan çıkıyorum üstten yol varmış oraya geçiyorum ama oradada yılan var ben buradan çıkıyorum arkadaşım ben geçecem diyor ve bu bataklık çamurda kayboluyor ve ben dışarıda onu arıyoru
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zorlu bir süreç var ama sonunda elde edilecek karlar nedeniyle bu sıkıntıya katlanmak zorunda olduğunuzu bileceksiniz. Sizin verdiğiniz akıllıca kararlar sıkıntı çekseniz de bu süreçten zarar görmeden kurtulmanızı sağlayacak. Oysaki arkadaşlarınız sizin kadar ileri görüşlü olmamanın sonuçlarına katlanmak zorunda kalacak. Yanlış kararlar onları karanlığa götürebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA