Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CAMİYE TIRMANMAK

20.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen poncik
Rüyamda evime girip beni kaçırmak isteyen bir adam var. Kapımı kırıl evime giriyor bence kaçmak için pencereden aşağıya alıyorum. Koşarak kaçmaya başlıyorum annemde pencereden kırmızı kapılı camiye git diyor. Ben o camiyi bilmiyorum yoldaki genç bir erkeğe soruyorum oda gösteriyor. Camiye varıyorum. Caminin önü kalabalık bir tören var. Caminin kırmızı kapısı 3. Katta tırmanarak çıkıyorum. İçeri girdiğimde bir kadın peygamberin yaşamını anlatan mumyaların olduğunu görüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evinizin içinde hayatınıza müdahale eden biri var. Hedeflerinize ulşamak için çaba sarfetmeli ve o kişinin engellemelerinden kurtulmalısınız. Anneniz size yol gösterecek. Siz, er ya da geç isteklerinize ulaşacaksınız ama çaba gösterirseniz. İlahi güçler size yardım edecekler. Bu motivasyonla hareket edin ve hiç bir şeyden korkmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA