Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CAMDAN DÜŞMEK

06.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen merhaba
Rüyamda okuldaydık sınıfımız 3.katta.koridor camında kız olan arkadaşımı gördüm dengesiz oturuyordu biz dikkat et düşceksin dediğim az camdan düştü boşluğa aşağı koşup baktığımızda sahne değişti ve düştüğü yere giderken çimenlerden geçtik deniz kenarına geldik yerdeki arkadaşım da camda olan değil de başka bir kız arkadaşımdı her yer kan içinde bacağı falan kırılmış kemik gözüküyordu sonradan ceset denize düştü ve sürüklenmeye başladı biz tutmak isterken de en sonunda kayaların altında kayboldu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Camın içinde oturan arkadaşınızın başına gelen bir durumun benzeri düşen arkadaşınızın başına gelecek. Herkesin önünde çok ciddi sorunlar yaşayacak, ruhsal boşluğa düşecek ya da gözden düşecek. Başka bir yorum ile hem camda oturan hem de düşen başka birini, bir yönü ile temsil ediyor olabilirler. Adı ile, memleketi ile, okul numarası ile olabilir mesela. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA