Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇAMAŞIRSIZ DOLAŞMAK

08.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen derin öz
Ruyamda sevgilimn evinin onunden geciyorum.altinda bisey yokmuş.montumla ve elimde beyaz bir bezle kapatiyorum yolda.giymeye calisiyorum beyaz kilot insanlar var.eve baktim balkonda bir dergiye bakiyor gülüyor.neye gülüyorsun diyeyim deyeym.biyere giriyorum kilotu giymek icin ayakkabima cay dolmuş.onu kurulamak icin bez istiyorum sonra.baktim evdeyim giyinmişim simsiyah.tekrar gideyim diyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında sorunsuzluğu temsil eder ama bu sorunsuzluktan utanır durumda olmanın tasviridir. Çevredeki insanların öyle çok problemi vardır ki siz içinde bulunduğunuz durumun güzelliğini doyasıya yaşayamazsınız. Ufak tefek sorunlarınız var, bunları ön plana çıkartarak arkadaki saadeti gizliyorsunuz; belki de nazar değmesin diyedir. Siyah giyinmeniz bir yasın habercisi olabilir ya da resmi bir işin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA