Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇAMAŞIR TOPLAMAK

03.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen betina yılmaz
Rüyamda kim olduğunu tam olarak hatırlayamadığım ama eskilerden tanıdığım bir erkeğe çok yüksek bir yerde bir sürü iplere serilmiş giysileri çok büyük kumaçtan yapılmış bavulun veya daha doğrusu çok büyük, katlanmış doldurdukça açılan bir çuvalın içine dolduruyorduk. Oradan düşeceğimdende korkuyordum ama onları hep birlikte doldurmaya çalışıyorduk.Sanki o bana bende ona yardım ediyormuşuz gibi bir his vardı içimde.Giysiler serilmiş tellerde birbirinin içine girmişti. Çok çabalıyorduk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu erkek her kim ise ona ait bazı dedikodular duyulabilir ve siz olayı örtbas etmeye çalışabilirsiniz. Bu erkek başka bir erkeği de temsil ediyor olabilir. Diğer rüyanız bir bilinçaltı rüyası olabilir. Erkek cinsel organı ile oynamak erkeği ele geçirmek, ona söz dinletmek anlamına da gelebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA