Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇAMAŞIR KATLAMAK

27.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen serap ozdemir
Ruyamda şuanda küs oldugum arkadaşımın yeni aldıgı evindeymişim,onun temiz çamasırlarını katllarken içinde 8 yıl önce ölen agbimin gömleginigörüyorm.sonra oturdugu apartmanın son sistem bir asansöru varmıs biniyorum her tarafı cam,yollar görünüyor sonra bir lokantaya yemegegidiyorum içerde hep yabancı uyruklu müşteriler var, o sırada koreli bir çocuk kapıdan boş cola kutusu atıyor guya içinde bomba varmış ama patlamıyor bunu 4-5 kez tekrarlıyor ama yinede patlamıyor sonra çocugu yakalıyorlar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkaları ile ilgili dedikoduların içinde abinizle ilgili bazı özel durumları öğrenebilirsiniz. Gömlek bazen işşi simgeler, öğrenecekleriniz abinizin iş kolu ile de ilgili olabilir. Bu durum sizin kariyerinizi bir şekilde etkileyecek. Yeni ve yabancı bir çevreye girebilirsiniz. Çevrenin tehlikeli olduğunu düşüneceksiniz ama endişeleriniz gerçek olmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA