Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇAMAŞIR GÖRMEK

09.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Su
Merhaba bu gece karışık rüyalar gördüm. İlkinde bir hamamdayim ve hamamda yengeç görüyorum fakat yengecin uzun kıskacı var. Hamam sahibine bir seyler yapiyo ama zarar vermiyor. Bana da zarar vermiyo oyle seyrediyorum yalnızca. İkinci rüyamda annem benim iç camasirlarim dahil kıyafetlerimi arabamizın camına sermiş. Adamın tekide bizim arabayla İzmire gitcek.ben aceleyle çamaşırlarımı topluyorum arabada bi poset gazete de var.cantama sigdirabildiklerimi koyuyorum diğerleri arabada kalıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneniz bir kararını hayata geçirebilmek için sizin özel yaşamınızı gözler önüne seriyor. Bu durumu toparlamaya çalışacaksınız. Yengeç de sizi kontrol altına almak isteyen birini temsil eder. İki rüya birleşinca annenizin sizin hayatınızı kontrol etmeye ve yönlendirmeye çalıştığını anlayabiliriz belki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA