Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CAM KIRIĞI TOPLAMAK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rabia A.
Hayırlı günler iki gece önce gördüğüm bir rüya var... gerçek hayatımda pek tanımadığım ve evli olan , gönül bağımın da bulunmadığı insanı rüyamda görüyorum ve peşinde dolanıyorum ,o da ben nereye gidersem geliyor ve daha sonra bir köpek geliyor kucağıma ,beyaz renk , yavru bir köpek. Yerde tane tane küçük cam kırıkları var , kucağımdan iniyor , kokluyor , yiyeceğini düşünüp yememesi için cam kırıklarını topluyorum ve onu oradan alıyorum ve burada kesiliyor hatırladığım yeri oraya kadar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir sevda canınızı yakmış. Artık erkeklere ve özellikle de gönül bağı olan erkeklere karşı tepkilisiniz. Yeni bir arkadaş edineceksiniz. Belki de bir sevgili ama sevdadan çok dostluk oluşturacak bu ilişkinin temelini. Ve onun eski gönül kırıklıklarınızdan etkilenmemesi için çok dikkatli olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA