Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CAM DUVAR GÖRMEK

10.04.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Karamel
Yüksek bir binanın en üstündeyim. Yan duvarlar cam önümde hiçbirşey yok.düşmemek için cam duvara tutunuyorum o sırada kendimi görüyorum. Saçlarım sarı olmuş ve uzamış.Diplerinde iri iri topaklar var. Bunlar ne diye elimle çekiyorum hafif ıslanmış ekmek parçaları şaşırıyorum. saçımı silkeliyorum düşmüyorlar tek tek elimle temizliyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yüksek binanın tepesinde olmanız, hedeflerinize ulaşacağınızı, cam duvar ise bu noktada hassas bir durumda olacağınızı anlatıyor. Dengeli davranmazsanız, bulunduğunuz noktadan düşebilirsiniz. Saçlarınızdaki değişiklikler, arazi ya da mal, mülk işleri ile ilgili br durumun yolla bağlantısı olduğunu söylüyor. Bu konu ile ilgili yaşamanızda bazı değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Verdiğiniz emek karşılığını bulacak, bu konu ileride sizin geçinmenize yardımcı olacak maddi imkanların oluşmasını sağlayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA