Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CAM BATMASI

16.07.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hazal gürel
Rüyamda eski erkek arkadaşım sarışın bir bayan kuzeniyle birlikte bir arbanın içinde.benim içinde olduğum bir apartmanın önünde duruyorlar.fakat oradan ayrılmak istediklerinde araba çalışmıyor inip itmeye başlıyorlar bende yardıma gidiyorum.onun kuzenine dur sen yapma ayaklarına yerdeki camlar batacak diyorum.erkek arkadaşımda o halleder sen karışma diyor.cam benim ayağımı kesiyor.ben bağırıyorum.ikiside benimle ilgilenmeden çekip gidiyorlar.bende üzüntüyle bakıyorum .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz eski erkek arkadaşınızın kuzenini içten içten kıskanmışsınız belki de hala kıskanıyorsunuz. Onların kendilerine ait bir yaşamları olması, zorla da olsa sürdürdükleri hayatları, birbirlerine olan destekleri sizin gıpta etmenize neden olmuş. Yardım için bile olsa o hayata müdahale ettiğiniz için sizi üzmüşler ve kalbinizi kırmışlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA