Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇAKMAK GÖRMEK

14.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Otobüs
Pembe bir tişört utuluyorum,giyecekmisim.Bana olur mu acaba diye aklımdan geciriyrum.Ortaokul arkadaşım bir ot adı söylüyor babamla bizi zayıflattı diyor.Otobuse binecekmisim, önce oğlumu giydiriyorum okul için,hava çok güzel herzamn giydirdigim lacivert yeleğini mi giydirsem diye düşündüm.Otobuse binmek icin yuruyorum elimde de hep kullandığım kirmizi cakmak var,eski isyerindeki arkadaslarimi goruyorum hic ilgilenmiyirlar beni gorunce.Biri cakmagi olan car mi diyor hic sesimi cikarmiyorum ama elimde goruluyir.OtobusuHacı Sabanci kullanıyor hemen arkamda eski isyerimdeki kız var,ins akbilim vardir diye düşündüm.Bastim geçti mi dedim,evet dedi şoför,en öndeki ikili koltuğa oturdum ama o kız yanima oturmadı.Sonra ise değil okula gelmişim,oğlum karne alacakmış,en ön sıra dolu biriki sıra arkaya mi oturdum diye düşündüm.Oglum mutlu görünüyordu,okul tişört nunun düğmesini ilikledimYelek de yoktu uzerinde.O cakmagi vermdigim isarkadsim kız da oradaydı sessizce bni izliyordu.Elmdydi cakmak
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok parlak bir fikrini biri çalabilir dikkatli ol! Rüyan sosyal statü olarak seni yükseltecek bir durumun bir kadın tarafından engellenebileceği konusunda seni uyarıyor. Tanıdığınız kadının isminin ya da şahsının size ifade ettiği şeyleri düşünün. Sana rüyanda bu konu ile ilgili ipucu verilmiş ancak bunu en iyi sen çözebilirsin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA