Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CADDEYİ GEÇMEK

03.08.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Leyla E.
Merhaba, rüyamda annemi doktora götürmek için yola çıkıyorum. Annem zor yürüyor. Yolun karşısına koluna girerek geçirebiliyorum. Geçtiğimiz yer bir dağın dibinde ve bir köprünün bitişiğinde. Birden annem sanki genç haline dönüyor ve hızla geri karşıya geçiyor. Ardından çağırıyorum anne nereye gidiyorsun diye beni duymuyor. Karşıdan hızla gelen bir araba onu fırlatıp atıyor ve öteki yönden gelen bir araba daha çarpıyor. Annem ölüyor. Gidip sarılıyorum ve bağırmaya başlıyorum. Ağlayarak uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir uyarı rüyası. Anneniz bazı sorunlar nedeniyle güçsüz düşmüş ve dayanma gücünü yitirmiş. Her şeye rağmen, yaşamınızda ciddi bir değişiklik yapmak için ani bir karar verebilir. İşte bu noktada çok dikkat etmeli. Hızlı ve düşünmedne yapılan girişimler yarar yerine zarar getirebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA