Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BUZDA YÜRÜMEK

02.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen d.demir
Saygılar..rüyamda buz tutmuş bir gölette şimdiki eşim ve oğlu, ben ve oğlum varız yürümeye çalışıyoruz ama çok zor buz sürekli kırılıyor ve ben oğluma nasıl yürüyebileceğini göstermeye çalışıyorum ve bir balıkçı sandalı göletin etrafını çepeçevre dolaşıyor ve aynı zamanda buzu hızarla kesiyor. neden yapıyorsun diyorum balık tutacağını bu yüzden kestiğini söylüyor. bu benim rüyalarımın içinde en kısa olanı eğer gerçekten yorumunuz kayda değer olursa bütün rüyalarımı yazmak isterimTeşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çekirdek aile yalnızsınız. Zorlanıyorsunuz ya da zorlanacaksınız. Size kimse yardım etmeyecek ve zorluğu kendi başınıza çözmek zorunda kalacaksınız. En çok da kendi oğlunuz için endişe edeceksiniz. Neyse ki ilahi bir destek yetişecek diyeceğim ama buzu kesen adamın sizde bıraktığı intiba önemli. Buzu kesmesi işinizi kolyalaştırıyor mu yoksa daha da kötü mü oluyor? Bunu kendi hislerinize sorun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA