Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BÜYÜKABDESTE BADEM OLMASI

30.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Sevgili kahin rüyamda bir kanepede ben sevdiğim erkeğin yakın arkadaşı ve kendisi oturuyoruz sonra sevdiğim erkek kalkıyor arksdasina dogmgunu tarihini soyluyorum o bana başka bi tarih soyluyo sonra benim onu yıllardır takip ettiğim ortaya çıkıyo sakın söyleme diyorum gulumsuyo ben tuvalete gidiyorum sonra gittiğim tuvalette biri büyük abdestini yapmış yinede giriyorum büyük abdestimi yapıyorum bi bakıyorum büyük abdestimde bir suru iri iri badem var sonra temizleyip çıkıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu konu sizin için sıkıntılı olmuş, sevgilinizden uzaksınız ama anladığım kadarı ile onu takip ediyor ve anlaşılmasından da korkuyorsunuz. Size benzer sıkıntılar yaşayanlar var ama siz iyi niyetinizden kaybetmişsiniz. Artık bu kadar iyi niyetli ve tatlı dilli olmayı bırakın, insanlara bazen haddini bildirmeniz gerekiyor. Bunu yapmış olsaydınız belki bu kadar üzülmeyecektiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA