Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BÜYÜK KUŞ GÖRMEK

18.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hülya koçyiğit
Kahin Hanım açık havadayım yürüyorum yürürken kocaman bir kuş görüyorum kuş sıradan bir kuş değil boyu benim kadar 1,5 metre falan görünüşü penguene benziyor ama penguen deil gagası papağana benziyor renginide tam hatırlamıyorum siyah beyaz deil ama açık bir renk yanımda emekli olan arkadaşım var kuşun yanına gideyimde resmimi çek faceye koyalım diyorum ama korkuyorum kuş yanıma geliyor arkadaşda kuşun yanağına yanağını sürtüyor sevgi gösterisinde bulunuyor.Güzel yorumunuz için teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili çok önemli bir haber ya da bir gelişme olacak. Büyük ve zararsız kuş hayatınızın olumlu yönde değişmesini simgeler. Bekarlar için bazen evlilik anlamına gelir, eviniz yoksa ev sahibi olabilirsiniz. Emeklilik bekliyorsanız, gördüğünüz arkadaşınız gibi siz de emekli olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA