Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BÜYÜ YAPILMASI

01.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen merve455
Ben ogretmenim.ruyamda calistigim ojulda beni sinifa cagiriyorlar.elekrtrik prizini sokmusler.arkasindan kagida cizilmis insan resmi cikmis.suratinada resmin benim fotom yapistirilmis.bana buyu yapildigini soyluyorlar.cok korkuyorum cok agliyorum.okuldaki ogretmenlerden biri beni bahceye cikariyor.bir bakiyorum okulun karsisi acik deniz masmavi cok guzel.denizde var burda kotu dusunme diye teselli ediyor beni.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarınız bilinçaltınızın ürünleri. Diğerleri de öyleydi. Sadece pis tuvalet rüyanız sorunlardan kurtulamadığınızı, kurtulmaya çalıştıkça sorunların çoğaldığını anlatıyordu bize. Bu rüya da büyü korkunuzun bir yansıması. Bilinçaltınız düzensiz gidişe bir neden bulmaya çalışınca eskiden beri korktuğunuz büyüyü bunun nedeni olarak görmüş olmalı. Korkacak bir şey yok. Büyüyü herkes yapamaz, yapılan insanın üzerinde eğer başarılırsa bile çok kısa süre kalır ve büyü enerjisi yapana ya da yaptırana geri döner. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA