Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BÜYÜ YAPILDIĞINI GÖRMEK

11.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nova
Ruyamda bir çiftin büyü yaptırmaya gittiğini gördüm sonra konusmamla onları yolundan çevirdim diğer büyücü cift buna cok sinirlendi sonra bizi sırıngalarla zorla büyü yapmak için kovalamaya başladılar. Biz apartmadan dısarı cıktık, kosarken onlarin sıringası kırıldı yere düstü sonra dövüserek birbirimizi oldurmeye calıstık, araba felan kullandi en son adamın kafasını oldukten sonra elimle kopardım. Kadın benimle konusmaya basladi git burdan dedi ben de dedim sen git sonra baktım kocası baska araba kamyonvsnin içinde bana bakiyor canlanmıs dedim tamam ben giderim ve gittim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eğer büyü gibi konularla ilgileniyor, ya da çevrenizde konuşuluyorsa ondan etkilenmiş olabilirsiniz.Eğer böyle bir durum yoksa bu rüya ters giden bozuk işlerinizin yoluna gireceğini söylüyor. Üzerinizdeki negatif enerji ve ağırlıklardan kurtulacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA