Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BÜYÜ YAPILDIĞINI DÜŞÜNMEK

30.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen merve özsevdi
Eşimle boşanıyoruz rüyamda eşyalarımı düzenlerken Kuran buluyorum.benimki eski evimde kalmıştı diye düşünüyorum.yüksek bi yere kaldırayım diyorum.yüksek yerde 3 kuran daha görüyorum.içlerine bakıyorum hangisi benimdi diye.bi kuranın içinde kara kalem ile resmim çisilmiş. eski eşimin resmi de kalemle çizilmiş. Kuranda ismim ve imzalar falan var. Eşim çizmiş bunları bu onun kuran ı diyodum. Kuranlar abdestsiz dokunuyodum eşimin babası geliyordu rüya çok karışıktı büyü içerikliydi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kutsal kitapların üzerine sanal çizimlerle yapılan büyüler vardır. Eşinizle ayrılmanıza böyle bir büyü neden olmuş olabilir. Ama eğer büyü nedeniyle ayrıldıysanız yeniden birleşirsiniz. Birleşmediyseniz de siz zaten ayrılacakmışsınız demektir. Çünkü eşlerin boşanması kaderdir. Büyü, geçici bir enerjidir. Yani etkisi bir süre sonra geçer. Büyünün enerjisi etkisi bittiğinde yapana ya da yaptırana geri döner. Büyü yaptırarak mutlu olmak neredeyse imkansızdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA