Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BÜYÜ GÖRMEK

13.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevcan kara
İyi günler rüyamda tatile gitmişiz.tuhaf bir yer deniz dalgalı hava bulutlu yabacı insanlar var. yürüyüşe çıkıyorum.birden kendimi yabancı evde yaşlı şaşı bir kadının yanında yatarken görüyorum elimi tutmuş benim dul kızım var çok iyi fal bakar diyor baktırmak istemiyorum. kızını görüyorum.10 liraya bakarım diyor istemiyorum.bana oğluma kızıma büyü yapıyor çocuklarım ve ben özürlü gibi oluyoruz.yalvarıyorum iki katı veririm büyüyü boz diyorum çocuklarım ve ben düzelince ordan kaçıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinaçltı rüyası. Hem geleceği merak ediyorsunuz hem de bunu size söyleyebilecek insanlardan önyargılarınız nedeniyle korkuyorsunuz. Aslında önyargılarınız olmasaymış ruhsal rehberleriniz size gelecekle ilgili ipuçları verdireceklermiş ama siz buna engel olmuşsunuz. Neyse ki rüyanız haberci değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA