Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BURUŞUK KIYAFET GİYMEK

18.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen atabey
Müftü olan 2-3 yıl önce vefat etmiş komşumuz sağmiş.Küçük kızını evlendiriyormuş. bizi davet etmiyor ama sizin haberiniz yokmu diyor. Karısı giysileri buruşuk gene gelin kızın da öyle memleketteki evimizin önünden geçiyorlar. Ben gelinin ve annesinin giysileri böyle olurmu özen göstermezmi diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki yıl ile üç yıl arasında fark var tabi. Ben bu adamın henüz ölüler katına geçmediğini düşündüm. Eğer böyle ise ruhu ara boyuttadır ve siz onun hayallerinin içine girmişsinizdir. O hayalinde kızının evleneceğini görüyor olabilir. Ara boyut ve yeni ölenlerin ruhlarının yaşadığı yolculuk hakkında daha iyi bilgi almak için arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Eğer bu rüya haberci ise bu ailede büyük sorunlar olacağını haber verir. Buruşuk kıyafetler sosyal çevrede sıkıntı uyandıracak ya da ayıplanacak gelişmeleri simgeler. Siz bunları dışarıdan bir yerlerden duyacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA