Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BURNUN KESİLMESİ

17.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aygül
Müze gibi bir yerdeyim orası benim okulummuş ve orada yaşıyormuşum çokta büyük bir bahçesi var. Bahçenin bir kısmında dağ manzarası ve uçurum var bir tarafında çicekler ağaçlar var. Ben kar yağmış kısma gidiyorum tek başıma yanıma bir yabancı geliyor onunla konuşuyoruz ve benim burnumu kesiyor lazer gibi birşeyle burnumu alıp kaçıyor peşinden gidiyorum bir kadına veriyor kadına saldırıp elinden burnumu alıp okula koşuyorum siyah giyimli adamlar beni koruyor. Kadın kaçarken hydrobiology diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yalnızlıktan ve yalnızlığın verdiği odaklanmadan hoşlanıyorsunuz. Ancak bu kez yalnızlık size yaramayacak. Birisi zorla bakış açınızı değiştirecek, umutlarınızı elinizden alacak adeta. Bekarsanız, bir kadınla bağlantısı olan bir erkekle yakınlaşmamaya dikkat edin. Bu ilişki size acı verir. Kadının söyledikleri biyoloji ile ilgili olduğuna göre bu adamın da bu tip bir işi olabilir. Dikkatli olun siz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA