Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BURNU SÜMKÜRMEK

02.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zzz
Tanımadığım insanlar...tanımadığım bir yerdeyim,akrabammış bir kadınla tartışıyorum tokatlıyorum onu,annem de tedirgin oluyor niye yaptın falan diye...sonra kayık mı desem gemi değil ondan küçük sığ bi suyun içinde ben etrafındaki yosunları vs temizliyorum,o arada kapı çaldı bi açtık 2 polis beni soruyor,götüreceklermiş,o arada banyoya girdim burnumu sümkürdüm sol taraftan pempemsi kan çıktı lavoboyu kapladı yok bu kan değil içtiğim kuşburnudur diye korkarak uyandım.kana benzemiyordu pek.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Akrabalarınıza şok etkisi yapacak, onları gerçeklerle yüzleştirecek şeyler söylüyorsunuz. Bir macera yaşamaya niyetleneceksiniz ama henüz buna fırsatınız yok çünkü bazı konularda kendinizi ispat etmekle meşgul olacaksınız. Hayatınızdan bazı insanları çıkartmanız lazım. En başta bunu yapın ki daha sonra her şey daha kolay olsun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA