Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BULUTLARIN ÜZERİNDE SANDALYEDE OTURMAK

29.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen vildan 1
Yolum yokuş yukarı ve 12TL.lik pulu olan mektubu göndermek istiyorum, 18TL.lik pul daha ekle ve gönderirim diyo PTT. yapıyorum.Ordan çıkıp bulutların üstünde bir yerde küçük bir sandalye üzerine oturmuşum, cumhurbaşkanı gelip yanımdaki diğer küçük sandalyeye oturuyor. önümzde upuzun ucu belirsiz uzun beyaz kağıt var ve birlikte çalışıyoruz. mutluyum.iş bittiğinde aya kalkan cumhurbaşnına kahve ikram edeceğim diyorum ve yeniden oturuyor, ancak ben mutfakta arkadaşım ile kahveyi hazırlayamadım?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Keşke kısaca durumunuzu da yazsaydınız. Bu rüya bir haberin, bir başvurunun ya da bir teklifin olumlu sonuçlanacağını haber veriyor. İstediğiniz, hayal ettiğiniz kariyere ulaşacaksınız ve devlet işi ya da devletle ilgili bir iş yapacaksınız. İş arayan biri için devlet işi bulmayı, sınava hazırlanan bir öğrenci için devlet okulundaki başarıları simgeler. Önünüzde uzanan beyaz kağıt yeni şekillenen çok güzel bir kaderi anlatıyor bize. Onun içini, yaşayarak siz dolduracaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA