Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BULDUKLARINI SAHİPLERİNE VERMEK

31.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Türkistanlı
Sınav sandalyelerinde iki arkadaşım ile yan yana oturmuşuz bunlar kalkıp gittiler bende Bülent'in gözlüğünü, Feyzullah'ın ise paralarını unuttuğunu gördüm 4.5 tane sikke Feyzullah'ın paralarını birisine verdim bul ver dedim. Bülent'i ise gözlükçü'de buldum verdim.Eve gittim yeni bir ev kapı çalındı açtım Feyzullah gelmiş bana iş teklif etti müteahhit'in evlerini sat sana daire başına 500.000 lira verecekler dedi.Doktora gittim damardan iğne yapılacakmış hemşire ile 9-10 yaşlarında bir çocuk girdi içeriye iğneyi yaptı kolumda ne bir acı hissettim nede kanama
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İyi niyetli ve dürüst birisiniz ve evren bunun karşılığını size verecek. İş arıyorsanız iş bulacaksınız. Başkalarının doğruları görmesini sağlıyor, dedikodu da yapmıyorsunuz. Bir sorunun halledilmesi için acı çekmeniz gerektiğini düşünmeyin. Şanslısınız, acı çekmeden bazı sorunlarınız düzelecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA