Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BULANIK SUYA YUVARLANMAK

16.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Naz
Yemyeşil çimenlerin üzerindetepeden aşağıya doğru görmediğim bir kutunun içinde yuvarlanıyorum ayağımla durdurmaya çalışıyorum ama olmuyor yanlmda ablamda varmışyokuşun sonunda annem var küçük süs havuzunun yanında duruyor havuzun İÇine düşüyoruz suyu bulanık ben çıkıp beyaz havluyla kurulanıyorumelimde büyükçe balık var ablam ve torunu havuzda mikrop kapıcaksınız çıkın diyorum tanımadığım insanlarda yüzüyorbınların hepsini dışardan biri gibi görüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Herkesin hayatında bazı inişler ve çıkışlar yaşanır. Bu rüya bir süre yaşanacak bir inişi temsil ediyor. Kadersel bir süreç ve durdurmanız imkansız. Belki de bu dönemi yaşadınız. Sona geldiğinizde, sıkıntılar arttığında üzülmeyin çünkü bu dönemin bir ödülü var size. Büyük bir kısmet elde edeceksiniz. Zaten siz de sorunlar ortadan kalktığında halinize şükrediyor olacaksınız. Ablanızın sıkıntıları bir süre daha devam edebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA