Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BULANIK NEHRE BAKMAK

07.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen chn
Hayırlı günler ben bekarım uzak akrabamın kocasıyla evli olduğumu gördüm zorla evlendirilmişim çok üzüntülüydüm akrabam olan kadından özür diliyorum benim isteğimle olmadı diyorum. bir başka rüyamda eski evimizin balkonunda bir ağaç gövdesinin üstünde kumla 2 metrekare kadar düzlük olmuş üstünde oturuyorum ve öyle bir manzara varki 3 büyük nehre yüksekten bakıyorum bu ne muhteşem manzara diyorum ama nehir suyu sanki kıştan dolayı bulanıktı etrafta hiç yeşillik yoktu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşam muhteşem ama sizin kaderiniz size mutluluk vermiyor. Evlenmek istiyor olmalısınız ama size uygun olmayan kişileri seçmek gibi bir korkunuz var. Zorla evlendirildiğiniz adam yaşınızın evlenip boşanmış birileri ile evlenmeye uygunluğunu anlatıyor bize. Ve bu durum sizi korkutuyor. Boşanmış bir erkeğin gönlünde, aklında hala ilk eşi olabileceğini ya da ilk eşe haksızlık yapmış gibi hissedeceğinizi düşünüyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA